HIFU-SPECIALISTA ÁLLÁS
A Happiness Clinic csapatában

Fusd végig az oldalt, add le az űrlapon a jelentkezésed és szerezd meg álmaid állását egy kifejezetten barátságos cégnél!

Magyarországon egyedülálló amerikai technológia - sok száz sikeres kezelés

Dolgozz Budapesten, a Happiness Clinic csapatában

Ha kedves, empatikus személyiség vagy, aki egyszerre segítőkész és megbízható, akkor pont Téged keresünk

Egy egyedülállóan hatékony kezelési csomagot kínáló cégnél

Módszereinknek hála, ma már számtalan páciensünk néz elégedetten a tükörbe, légy részese Te is ennek a sikernek

Ahol a munkád szó szerint megfiatalítja a pácienseket

HIFU specialistaként értéket teremtesz, hisz a kezeléssel együtt a legfontosabbat adod ügyfeleinknek: önbizalmat

Kukkants be hozzánk - ide várunk Téged is:

Zsírbontás, test feszesítés:

Facelifting, ránctalanítás:

Tetszik a légkör, a kihívás, a küldetésünk? Akkor Téged keresünk!

Sikerélmény. Minden nap.

Nálunk sebészeti beavatkozás nélkül fiatalodik meg az arc és a test!

Mivel egyre többen választják az országban egyedülálló 3G HIFU arckezelésünket és fókuszált ultrahangos zsírbontó eljárásunkat, most bővítjük csapatunkat: új HIFU specialista kollégát keresünk.

ÜGYFELEINK RAGYOGNAK A VISSZANYERT ÖNBIZALOMTÓL

Küldetésünk, hogy pácienseink ragyogjanak

Ha valaki elégedett önmagával, akkor az tükröződik a külső megjelenésében is.

És ez fordítva is igaz: egy szebb külső elégedettséget és magabiztosságot hoz a pácienseink életébe.

Visszafordítjuk az idő kerekét - de ehhez Te is kellesz!

HIFU specialistaként a Te segítségeddel és a legmodernebb amerikai technológia alkalmazásával pácienseink újra boldogan, karcsúbban és fiatalabban nézhetnek tükörbe.

ÜGYFELEINK RAGYOGNAK A VISSZANYERT ÖNBIZALOMTÓL​

Technológiánk az USA-ból jött

Amerika legnépszerűbb esztétikai innovációját használjuk, amellyel semmilyen más ajánlat nem kel versenyre ma Magyarországon

Kizárólag HIFU kezelést végzünk

Nálunk nincsenek alternatív kezelések, csak a 3. generációs HIFU-val foglalkozunk, de ezzel az országban a legmagasabb szinten

A sztárok is erre esküsznek

Olyan sztárok fiatalodtak meg  a HIFU kezelés segítségével, mint Meryl Streep, Courtney Cox, de sok magyar művész is ennek köszönheti szépségét

Miért szeretnek nálunk dolgozni a munkatársaink?

Íme 5 nagyon jó érv, hogy miért érdemes a csapatunk tagjának lenni

1. Stabil állásod lesz versenyképes fizetéssel

Egy jónevű, a szakmában elismert, anyagilag biztos céggel a hátad mögött Veled is hosszú távra tervezünk. Fizetésed tényleg versenyképes lesz (nem csak azt mondjuk), ráadásul mindig időben meg fog érkezni.

2. Szakmailag fejlődhetsz

Mindent megteszünk azért, hogy egyre jobb legyél: speciális képzésünk során nem csak megtanítunk a fókuszált ultrahangos bőrfiatalításra és a HIFU gépek használatára, de további képzési, fejlődési és karrier lehetőséget is kínálunk a cégcsoporton belül. Ráadásul mindig a legmodernebb amerikai technológiákat használhatod.

3. Csomó béren kívüli juttatást fogsz kapni

Munkatársaink részére ingyenes balatonfüredi nyaralási lehetőséget, HIFU kezeléseket, díjmentes fogászati kezelést, családtagoknak fogászati kedvezményt kínálunk. Sőt, évente 4-5 alkalommal felejthetetlen céges csapatépítő programjainkban is részt vehetsz.

4. Elismerjük a munkádat

Itt mindenki tudja a dolgát (Téged is megtanítunk rá), és ezt a vezetők is elismerik. Tapasztalt vezetés áll a cég élén, akik megbecsülik a munkatársakat, és mindig szem előtt tartják, hogy a szakmai kihívások mellett sok-sok sikerélményben is részük legyen. És ha ez még nem lenne elég, csapatunk tagjaként tényleg segíthetsz másoknak: visszaadhatod pácienseink önbizalmát, így nap mint nap átélheted az értékteremtés fantasztikus élményét.

5. Nyugodt légkör és támogató csapat vár

Nálunk olyan munkahelyed lesz, ahol kellemes és modern környezetben egy kedves, segítőkész, pozitív csapattal dolgozhatsz együtt. Itt tényleg jól érezheted magad. Az állás, amit kínálunk, garantáltan örömet okoz majd Neked, és megteremti a munka és szabadidő megfelelő egyensúlyát is.

Nézzük, kikkel szeretünk mi együtt dolgozni

Örömmel látunk a csapatunkban akár már holnaptól, ha...

  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, empatikus vagy
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot
  • Életelemed a tenni akarás és a segítségnyújtás
  • Gondoskodó attitűd jellemez és sokat mosolyogsz
  • Ráadásul igazi csapatjátékos vagy

Íme, ez lesz majd a feladatod

3G ránckezelést, faceliftinget és karcsúsító zsírbontást fogsz végezni HIFU gépek alkalmazásával

Kíváncsi vagy rá, hogy fog kinézni egy munkanapod?

A nap elején előkészülsz a páciensek fogadására. Ha megérkeznek, konzultálsz velük és ismertetőt tartasz a kezelésről. Ezután következik a HIFU kezelés tényleges elvégzése – amit persze szintén meg fogunk tanítani Neked. (Nem kell már most HIFU specialistának lenned, minden képzést házon belül biztosítunk a számodra, céges költségen!)

Kezelés után tájékoztatod a pácienst az elérhető további szolgáltatásokról. Végül kikíséred a vendéget a recepcióra, ahol közösen egyeztetitek a további időpontokat. Műszakodat a napi adminisztráció, és az eszközök elpakolása zárja.

Váltott műszakban fogsz dolgozni, így egyik héten délelőttös leszel (8-14 óra között), a következőn pedig délutános (14-20 óra között). És kéthetente szombaton 8-16 óra között is számítunk Rád.

3G ránckezelést, faceliftinget és karcsúsító zsírbontást fogsz végezni HIFU gépek alkalmazásával. Feladatod lesz az eszközök és gépek sterilen tartása éppúgy, mint az anyagfogyások figyelése, vagy a páciensek tájékoztatása és új szolgáltatások ismertetése.

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség (tetszőleges szakirányon)
  • Empatikus, gondoskodó személyiség
  • Erős középfokú, társalgási szintű angol nyelvtudás

Annyi mindent szeretnénk Neked adni:

  • Olyan fizetésed lesz, melyre büszke lehetsz
  • Kapsz további juttatásokat pl.: ingyenes balatonfüredi nyaralási lehetőséget, HIFU kezeléseket, ingyenes fogászati kezelést, családtagoknak fogászati kedvezményt
  • Segítőkész kedves, pozitív csapatot és inspiráló munkakörnyezetet
  • Megbecsülést és egy olyan munkát, ami örömet okoz majd neked
  • Nyugodt légkört, ahol jól érzed magad és boldog lehetsz
  • Stabil vállalati- és financiális hátteret
  • Izgalmas feladatokat, kihívásokat
  • Képzési, fejlődési, karrier lehetőséget a cégcsoporton belül
  • Az értékteremtés élményét – elégedett páciensek, sikerek
  • Valamint modern technológiák alkalmazását

Jól hangzik ez így? Akkor töltsd ki a jelentkezési űrlapot, és adj egy esélyt magadnak!

Bernáth Szabina

HIFU specialista, dietetikus, a Happiness Clinic háziasszonya

Szeretettel köszöntelek, a nevem Bernáth Szabina - és a Happiness Clinic háziasszonyaként őszintén remélem, hogy megtalálod nálunk a második otthonod!

„Meggyőződésem, hogy ha az ember elégedett önmagával, szinte sugárzik, akkor az tükröződik a külső megjelenésében is. Az az érdekes, hogy ez fordítva is igaz: egy szebb külső elégedettséget és magabiztosságot hoz az életünkbe.”

Mivel az elégedett páciensek ma már szájról szájra adják tovább a jóhírünket, így elengedhetetlenné vált a csapatunk bővítése.

Ha szeretnél profi szakemberekkel egy stabil munkahelyen dolgozni, akkor a lenti űrlapon add le a jelentkezésed, amit kollégáink azonnal megkapnak.

Minden pályázónak visszajelzünk!

Pályázd meg álmaid pozícióját az alábbi űrlap kitöltésével!

Ha szeretnél Te is a csapatunkhoz tartozni, nincs más teendőd, mint minél előbb leadni a jelentkezésed az alábbi űrlap kitöltésével. Siess, mert cégünknél a nyitott pozíciók általában hamar betelnek, nehogy lemaradj!

Hogyan zajlik a kiválasztási folyamat, mi fog történni az űrlap kitöltése után?

Miután kitöltöd az űrlapot, és rákattintasz alul a “Jelentkezés elküldése” gombra, egy visszaigazoló oldal fog megjelenni, mely jelzi, hogy a rendszerünk fogadta pályázatodat.

Kollégáinkkal folyamatosan figyeljük a beérkezett anyagokat, és eldöntjük, kiket szeretnék személyes interjúra behívni.

Erről telefonon fogunk értesíteni, tehát olyan számot adj meg a jelentkezéskor, amin napközben elérhető vagy.

Ha a jelentkezésed alapján nem tudunk sort keríteni a személyes találkozóra, akkor e-mailben fogjuk ezt jelezni.

Sikeres elbírálás esetén következik egy nagyjából 20-30 perces személyes beszélgetés, ahol Te is felteheted minden kérdésed, és persze mi is szeretnénk Téged jobban megismerni.

Ha ez a beszélgetés után kölcsönösen úgy ítéljük meg, hogy “egymást keressük”, akkor tovább jutottál a következő kiválasztási körre.

Amennyiben további információra lenne szükséged, készséggel
állunk a rendelkezésedre,
keress minket:

Bernáth Szabina 3

A Happiness Clinic háziasszonya

bernathsz@happiness-clinic.hu
+36-20/299-2799

Ha van még kérdésed, fusd át ezt a részt

Versenyképes fizetést és rengeteg egyéb kiemelt juttatást biztosítunk, például ingyenes balatonfüredi nyaralási lehetőséget, díjmentes fogászati kezelést, családtagoknak fogászati kedvezményt.

A vasárnapjaid mindig szabadok, kéthetente szombatonként 8-16 óra között viszont számítunk Rád.

A délelőttös műszak 08:00-tól 14:00-ig tart, a délutános műszak pedig 14:00-tól 20:00-ig.

Heti váltásban leszel egyik héten délelőttös, a következőn pedig délutános.

A 1024 Budapest, Margit krt. 43-45. sz. alatt fogsz dolgozni.

Azonnal. Ha Téged választunk, akkor akár már a személyes interjút követő napon munkába is állhatsz. Természetesen, ha még köt az előző munkahelyeden a felmondási idő, ezt figyelembe fogjuk venni.

Életképek a csapatunk mindennapjaiból

Hidd el, ebből nem akarsz kimaradni!

Happiness Clinic

Facelifting | Zsírbontás | Ránckezelés

Visszaadjuk a pácienseink önbizalmát – rekord idő alatt,
sebészeti beavatkozás nélkül!